Jak wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii podczas eventu?

Współczesny rozwój przedsiębiorstw, jak i nieustanna konkurencja sprawia, że coraz częściej pracownicy zapraszani są na różnego rodzaju imprezy firmowe czy eventy. Jak pokazuje jednak praktyka, wiele z nich nie wzbudza oczekiwanego zainteresowania. Nie wspominając już o samej frekwencji, na wielu takich wydarzeniach, widać gołym okiem nudę. Ci, którzy z jakichś powodów zdecydują się przyjść, bardzo często zapatrzeni są we własne smartfony czy tablety. Takie widoki są popularne w całym kraju. A to oznacza tylko jedno- kiepskie przygotowanie organizatora. Tym bardziej, iż w dobie XXI wieku nowoczesne technologie stwarzają ogromne możliwości, które mogą wyróżnić przedsiębiorstwo na tle innych. Wystarczy tylko odrobinę pogłówkować , aby powstało wydarzenie wyjątkowe pod każdym względem. Jak zatem wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii podczas imprezy integracyjnej dla firm?

http://startcv.pl/blog

Każda, nawet bardzo standardowa konferencja może nabrać nowego znaczenia, dzięki kilku trikom. Warto zastosować beacony- hardware, umożliwiający zbieranie konkretnych informacji o danym uczestniku, a przede wszystkim wysyłać mu konkretne powiadomienia, w zależności od lokalizacji. Innym, równie interesującym pomysłem jest z pewnością aplikacja eventowa, dzięki której można jeszcze przed rozpoczęciem imprezy firmowej czy innego wydarzenia, być na bieżąco. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na zwiększenie zainteresowania, ale również aktywizację gościa czy poznawanie nowych osób. Jeszcze inną, także niezwykle atrakcyjną koncepcją są wszelkiego rodzaju powietrzne tunele, czy inne pomysły tego rodzaju, zapewniające maksymalną rozrywkę, ale i przesłanie- stanowiące podstawę organizacji jakichkolwiek integracyjnych imprez dla firm.

http://startcv.pl/wzory-listow-motywacyjnych

Efekt WOW, od którego tak wiele zależy można osiągać na kilka różnych sposobów. Wszystko zależy wyłącznie od pomysłowości, dopasowania do konkretnego tematu jak i zasobów finansowych. Zadowalający efekt jest bowiem efektem doskonałej organizacji i wykorzystania nowoczesnych technologii w sposób sprawdzony i przemyślany. Żadna impreza firmowa nie musi być nudna i sztampowa. A warto zatroszczyć się o jej oryginalność, gdyż powodzenie takiej misji może przynieść olbrzymie korzyści.